Redmi A2

Ofertë!
TRANSPORT FALAS
PRODUKT I RI

9,990 L

Kurse 1,200 L

Performancë e lartë e shoqëruar me bateri të madhe 5000 mAh. Telefoni perfekt për të luajtur dhe për të bërë punë të ndryshme si në shtëpi ashtu edhe në zyrë. Ekrani i madh dhe i pastër kristal 6,52″ HD+ do t’ju japë menjëherë një përvojë vizuale më mahnitëse kur shikoni filma dhe lojëra.

Choose according to the configuration you want:
Storage & RAM
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 19%
TRANSPORT FALAS
Kurse 3,000 L
12,990 L
Ofertë!
- 42%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,500 L
3,490 L
Black

Processor

MediaTek Helio G36

CPU: Up to 2.2GHz

Storage & RAM

2GB+32GB | 3GB+32GB

LPDDR4X + eMMC 5.1

Supports expandable storage up to 1TB

Dimensions

Height: 164.9mm

Width: 76.75mm

Thickness: 9.09mm

Weight: 192g

Display

6.52” HD+ Dot Drop display

1600 x 720 HD+

20:9 aspect ratio

Supports Night Light

Rear Camera

8MP main camera

f/2.0Auxiliary lens*

*Auxiliary lens refers to QVGA lens with an active pixel array of 248 x 328.

Rear video recording

1080p | 1920 x 1080 at 30fps

720p | 1280 x 720 at 30fps

Front Camera

5MP

f/2.2

Front video recording

1080p | 1920 x 1080 at 30fps

720p | 1280 x 720 at 30fps

Battery and Charging
5000mAh (typ)
10W fast charging
10W in-box charger
Micro USB
Network and Connectivity

Dual SIM + microSD

Network bands

2G: 850 900 1800 1900MHz

3G: 1/5/8

4G: LTE FDD: B1/3/5/7/8/20/28

4G: LTE TDD: B38/40/41

Wireless Networks

Supports 2.4GHz Wi-Fi

Supports FM radio* (with headphones)

Bluetooth 5.0

*The FM function requires the use of wired headphones and may vary across regions.

Navigation & Positioning

GPS L1 | Glonass G1 | BDS B1I | Galileo E1

Audio

3.5mm headphone jack

Sensors

Accelerometer

Operating System

Android 12 (Go Edition)

Informacion mbi Paketimin

Redmi A2/ Adapter/ USB cable / SIM eject tool / Warranty card / User guide

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim