Redmi Buds 3 Lite

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

1,990 L

Kurse 2,000 L

Ndjeni ritmin me Redmi Buds 3 Lite! Kufjet e reja me valë TWS të Xiaomit, të dizajnuara që në fillim për cilësi superiore të zërit dhe përshtatje të sigurt e të rehatshme. Tani me Bluetooth 5.2, lidhje të menjëhershme, bateri deri në 18 orë dhe rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit IP54.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Black

Specifications

Wireless connection
Bluetooth®5.2

Communication range
10m (open space free of obstacles)

Single earbud net weight
Approx. 4.2g

Total weight with charging case
Approx. 36g

Earbud battery life
Approx. 5 hours

Charging case battery life
Approx. 18 hours

Earbud dimensions
24.5 x 16.7 x 24.6mm

Charging case dimensions
60 x 46 x 23.7mm

Charging port
Type-C

Package contents
Charging case x 1
Earbud x 2
Earbud tips x 3 pairs (S/M/L/, M pre-installed)
Earbud hooks x 2 pairs (S/L/, L pre-installed)
User manual x 1

Informacion mbi Paketimin

Charging case x1
Earbud x2
Earbud tips x3 pairs (S/M/L/, M pre-installed)
Earbud hooks x2 pairs (S/L/, L pre-installed)
User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim