Redmi Note 12

TRANSPORT FALAS

19,990 L

Ju prezantojmë me modelin më të bukur “Note”. Performancë e lartë e shoqëruar me bateri 5000mAh dhe teknologjinë e karikimit të shpejtë 33W. Ky model vjen me kamer kryesore 50 MP. Kapni peizazhe të mrekullueshme, portrete të nivelit të lartë, shkrepje në errësirë etj. Telefoni perfekt për të luajtur dhe për të bërë punë të ndryshme kudo që të jeni.

Choose according to the configuration you want:
Color
Storage & RAM

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 9%
TRANSPORT FALAS
Kurse 6,500 L
63,490 L
Graphite Gray

Display

6.67″ AMOLED DotDisplay

Refresh rate: 120Hz

Brightness: 450 nits (typ), HBM 700 nits (typ), 1200 nits peak brightness

Contrast ratio: 4,500,000:1

DCI- P3 wide color gamut

Resolution: 2400 x 1080

Sunlight display

Reading mode

Design

165.66*75.96*7.85mm

183.5g

Onyx Gray, Mint Green, Ice Blue

Rear camera

50MP main camera

50M

f/1.8

8MP ultra-wide camera

f/2.2

120°

2MP macro camera

f/2.4

Rear camera video recording

1080p 1920×1080 | 30fps

720p 1280×720 | 30fps

Front camera

13MP front camera

f/2.45

Front camera video recording

1080p 1920×1080 | 30fps

720p 1280×720 | 30fps

Chipset

Snapdragon® 685

CPU: Octa-core

CPU, up to 2.8GHz

GPU: Adreno 610

6nm manufacturing process

Memory

4+128/6+128/8+128GB

LPDDR4X + UFS2.2

Expandable storage up to 1TB

*Available storage and RAM are less than the total memory due to storage of the operating system and software pre-installed on the device. **Actual support and compatibility of memory cards may vary between manufacturers.

Battery

5000mAh (typ)

Charging

33W fast charging

33W in-box charger

USB-C

Cooling system
Graphite
Security & Authentication

Side fingerprint sensor

AI Face Unlock

Connectivity
Dual SIM + microSD
2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz
3G: WCDMA:1/5/8
4G: LTE FDD:1/3/5/7/8/20/28
4G: LTE TDD:38/40/41
Bluetooth 5.0
Wi-Fi Protocol: 802.11a/b/g/n/ac
Vibration motor
Coin vibration motor
Water & Dust Resistance
IP53
Navigation

GPS: L1 |GLONASS: G1 | Compass: B1 | Galileo E1

Audio

3.5mm headphone jack

Sensor

Proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer | Electronic compass | IR blaster |Gyroscope

UI and system

MIUI 14 based on Android 13

Informacion mbi Paketimin

Redmi note 12 / Adapter / USB Type-C Cable / SIM Eject Tool / Protective Case /

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim