Redmi Pad

33,990 L

Shfletoni shfaqjet, filmat dhe librat tuaj të preferuar në ekranin 10,61″. Kjo nuk është e gjitha, çdo qelizë e vetme në excel duket sikur është krijuar për t’u parë në këtë ekran, po ashtu edhe prezantimet. Shijoni një përvojë lëvizjeje të butë nëpër ndërfaqen e përdoruesit dhe argëtohuni. Lojëra me shpejtësi të rifreskimit me korniza që i përgjigjen çdo veprimi tuaj.

Choose according to the configuration you want:
Color
Storage & RAM

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Silver
Black

Dimensions

Height: 250.38mm

Width: 157.98mm

Thickness: 7.05mm

Weight: 445g

DAS

Display

Size: 10.61″ display

Resolution: 1200 x 2000

Refresh rate: 90Hz

Brightness : 400nits (typ)

Over 1 billion colors

Processor

MediaTek Helio G99

Up to 2.2GHz

6nm process

Camera

Rear camera: 8MP

Front camera: 8MP

105° FOV with FocusFrame

Speaker

4 speakers

Dolby Atmos® supported

Storage & RAM

3GB+64GB, 4GB+128GB, 6GB+128GB

LPDDR4X RAM + UFS 2.2 storage

Battery & Charging

8000mAh (typ)

18W fast charging

Connectivity

Bluetooth 5.3

Wi-Fi 5 2.4GHz/5GHz

USB-C

Operating System

MIUI for Pad

Informacion mbi Paketimin

Redmi Pad x1

Adapter  x1

USB Type-C Cable x1

SD Card Eject Tool  x1

Quick Start Guide x1

 

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim