Redmi Smart Band Pro

5,290 L

Redmi Smart Band Pro vjen me ekran 1.47 inç Full AMOLED për sa më shumë pamje e kontroll. Pamjet janë plot ngjyra dhe dritë duke ju mundësuar të shihni qartë edhe nën dritën e diellit. Ora përmban më shumë se 110 modalitete sportive dhe ju ndihmon të monitoroni dhe ruani sasinë e kalorive të djegura, rrahjet e zemrës, dhe kohëzgjatjen e aktivitetit tuaj fizik. Shijoni të qënit në formë, me vetbesim dhe energjik me Redmi Smart Band Pro.

Ka stok

Black

Dimensions

Height: 42.05mm

Width: 24.45mm

Thickness: 10.15mm

Net weight: 15g

*Height, width and thickness dimensions exclude the strap and protrusions

Band Frame

Color: black

Material: 2.5D tempered glass and Polycaprolactam, glass fiber reinforced

Band Strap

Color: black

Adjustable length: 130-220mm

Material: TPU

Display

1.47“ AMOLED Touch Display

Resolution: 194*368

Pixes Per Inch: 282

Color Gamut: 100% NTSC

Color Depth: 8-bit

Brightness: up to 450nit, adjustable

Sensors

6-axis sensor: low power-consumption 3-axis accelerometer and 3-axis gyroscope

PPG heart rate sensor

Light sensor

Battery

Battery type: 200 mAh Lithium-ion polymer

Charging method: magnetic charging

14 days under typical usage mode*

20 days under power saving mode*

Operating Environment

Working temperature: -10℃ to 45℃

Charging temperature: 0℃ to 45℃

Working humidity level: 10%-90%RH (non-condensing)

System language

Supports English, Spanish, Russian, Italian, French, German, Ukrainian, Polish, Korean, Portuguese, Brazilian Portuguese, Turkish, Japanese, Czech, Thai, Indonesian, Greek, Vietnamese, Romanian, Traditional Chinese and Dutch

 

Specifications

Waterproof level: 5 ATM*

Wireless connection: 5.0 (Bluetooth Low Energy)

Processor: Apollo 3.5

Supported systems: Android 6.0 and later or iOS 10.0 and later

Packing list

Band body ×1

Band strap ×1

Charging cable ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

Band body ×1

Band strap ×1

Charging cable ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim