Smart Watch Mibro Air

5,490 L

Mibro Air Smart Watch do t’ju ndihmojë të monitoroni rrahjet e zemrës suaj gjatë gjithë ditës. Ky model është ideal jo vetëm për përdorim të përditshëm, por edhe për aktivitete sistematike sportive. Ora inteligjente është e aftë të ruajë të dhënat e trajnimit të ditës. Mibro Air mund të veprojë gjithashtu si një orë me zile, t’ju tregojë motin dhe të vendos alarme.

S’ka stok

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim