Xiaomi 33W Charging Combo (Type-A)

3,990 L

Çlironi potencialin e karikimit të shpejtë të pajisjeve tuaja. Është universal dhe i përshtatshëm për cdo lloj pajisje me portë Type-A. Është i vogël dhe mund ta merrni kudo me vete.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 13%
TRANSPORT FALAS
Kurse 500 L
3,490 L
Ofertë!
- 24%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,200 L
3,790 L
White

Specifications
Color

White

Model 

MDY-11-EZ

Defence From 

Overcharging, short circuit, overload, overheating

Connectors

USB

Input

100-240V, 50/60Hz; 0.7A

Output

5.0V⎓3.0A 15W 15W/9.0V⎓3.0A 27.0W/12.0V⎓2.25A 27.0W/20.0V⎓1.35A 27.0W/11.0V⎓3.0A

Output Power 

33 W

No Load Power Consumption

≤0.075W

Dimensions 

62×46.8×28mm (excludes pin length)

Weight 

80 g

Operating Temperature

-10 to 40°C

Informacion mbi Paketimin

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim