Shihni shportën “Mi 23.8” Desktop Monitor 1C” u shtua në shportën tuaj.

Xiaomi 70Mai Saphir Smart Watch

17,500 L

Modeli me i ri Xiaomi 70Mai Saphir Watch  vjen me ekran me te madh dhe plot ngjyra. Ekrani me i madh ju mundeson me shume pamje dhe me shume ngjyra. Eshte kundra ujit dhe e pershtatshme per cdo aktivitet tuajin gjate dites. Jetegjatesi baterie deri ne 20 dite me nje karikim te vetem.

Choose according to the configuration you want:
Color

Gold
Black
Weight(Exclude Strap)

32.2g

Size

50.1*37.3*9.8mm

Water & Dust Resistance Grade

5 ATM

Screen

1.78″ AMOLED, Resolution 368*448, 326 PPI

Touch Screen

Sapphire Glass Covering(2.5D) + Anti-fingerprint coating

Types of Standard Watch Straps

Fluoro rubber

Sensors

Three-axis Acceleration Sensor、Gyroscope、Geomagnetic sensor、Baroceptor、Ambient Light Sensor、PPG Heart Rate Sensor、Capacitive Sensor

Positioning

GPS, GLONASS, Galileo, BDS

Connectivity

BT5.0 BLE

Battery

320mAh

Charging Method

Magnetic / 2-pins POGO pin

Charging Duration

About 2 Hours

Battery Life

Typical use: 10+ days
Watch mode: 20+ days
GPS working scenario: 22h

Supported Devices

Android 4.4 and above, iOS 10.0 and above

App

70mai Health

Informacion mbi Paketimin

  • 1 x Xiaomi 70mai Saphir Watch
  • 1 x Wireless charger
  • 1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim