Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

52,490 L

Kurse 5,000 L

Skuter elektrik nga Xiaomi. Përshkon deri në 20 km distancë me një karikim të vetëm. Është i pajisur me ekran për të treguar të dhëna të ndryshme si shpejtësia dhe bateria e mbetur. Skuteri vjen me 3 nivele të ndryshme shpejtësie. Është i lehtë në peshë, praktik  dhe zë shumë pak vend. Gjithashtu është i pajisur edhe me dritë LED për të parë në errësirë.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 7%
TRANSPORT FALAS
Kurse 4,500 L
59,990 L
Ofertë!
- 30%
TRANSPORT FALAS
Kurse 24,000 L
55,990 L
White
Black

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Product

Model
MJDDHBC03ZM

Rated power
300W

Dimensions
1105 x 430 x 1137mm

Vehicle net weight
approx. 13kg

Folded dimensions
1104 x 429 x 484mm

Maximum load
100kg

Applicable age
16 to 50 years

Applicable height
120 to 200cm

Maximum speed
25km/h

Maximum range
approx. 20km

Maximum gradient climbing ability
approx. 14%

IP protection class
IPX4

Charging time
approx. 4.5 hours

UK standard adapter

Output power
53.3W

Input voltage
100 – 240V~

Maximum output voltage
42.0V

Rated output
41.0V 1.3A

Battery

Rated voltage
36V

Maximum charging voltage
42V

Rated energy
187Wh

Rated capacity
5.2Ah

Charging temperature range
0℃ – 40℃

Vehicle net weight
approx. 13kg

Package contents

Scooter x1
Pump extension hose x1
Hex key x1
Screws x5
Power adapter x1
User manual x1
Legal statement x1
Quick start guide x1

Informacion mbi Paketimin

Scooter x1
Pump extension hose x1
Hex key x1
Screws x5
Power adapter x1
User manual x1
Legal statement x1
Quick start guide x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim