Xiaomi Hybrid Pro

3,990 L

Kufje me kabell Xiaomi Hybrid Pro per te gjithe modelet e celulareve. E pajisur me mikrofon per te kryer telefonata dhe me 3 butona per te kontrolluar muziken edhe telefonatat. Perbere nga material cilesor. Me kend 45 grade per tu pershtatur ne menyre perfekte. Keto kufje kan cilesi te larte zeri dhe bas te fuqishem.

Ka stok

Specs

Product name: Mi In-Ear Headphones Pro HD

Model no.: QTEJ02JY

Type of Headphones: In-Ear

Weight: 17g

Color: Silver

Wired control: Available

Cable length: 1.25m

Jack type: 3.5mm

Rated power: 5mW

Speaker Impedance: 32 Ω

Sensitivity: 98 dB

Frequency response range: 20 – 40,000 Hz

Standards: Q / WMSX004-2016

Package contents

Mi In-Ear Headphones Pro HD

Plastic box with upper and lower lid

Silicone hub network

3 sets of ear buds

User guide

Bag

Mi In-Ear Headphones Pro HD

For iOS devices

Informacion mbi Paketimin

  • Mi In-Ear Headphones Pro HD
  • Plastic box with upper and lower lid
  • Silicone hub network
  • 3 sets of ear buds
  • User guide
  • Bag

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim