Xiaomi InFace MS2000 Electric Sonic Facial Cleansing Brush

2,990 L

Pastruese per fytyren me teknologjine me dridhje sonike te dyfishte. Furce silikoni e cila eshte e bute per fytyren dhe nuk e acaron ate. Pastrim te thelle per te nxjerr ne pah lekuren e vertete. Perfekte per te hequr make-up. Rezistente ndaj ujit.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Model

MS2000

Material

Silicone

Battery capacity

400 mAh

Charging voltage

5V

Dimensions

80 x 53 x 30.4mm

Weight

83g

Informacion mbi Paketimin

  • 1x Xiaomi InFace Electronic Sonic Clean Facial Cleasing Brush Grey
  • 1x Storage case
  • 1x charging cable

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim