Xiaomi Mi 65W Fast Charger GaN Tech

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

3,790 L

Kurse 1,200 L

Koke karikimi 65W nga Xiaomi. Mund te karikoj pajisje te ndryshme si celular, tablet apo laptop. Karikim te shpejte dhe te sigurte mundesuar nga qarqe te ndryshme per mbrojtjen nga tensioni i larte, qarku i shkurter etj.

Ka stok

Mi 65 W Fast Charger with GaN Tech

Product specifications
Product name
Mi 65 W Fast Charger with GaN Tech
Port type
Type-C
Output parameters
5 V=3A 9 V=3 A 10 V=5A 12 V=3A 15 V= 3A 20 V=3.25A 65W MAX
Working temperature
0°C to 40°C
Product model
AD65GEU
Input parameters
100–240 V 50/60 Hz 1.7 A
Product dimensions
30.8 x 30.8 x 56.3mm
Standards implemented
GB 17625.1-2012 GB 4943.1-2011 GB/T 9254-2008
Package contents
Air needle ×1
Mi Portable Electric Air Compressor ×1
Charging cable ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim