Xiaomi Mi Air Purifier 3C

15,490 L

Filter HEPA me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. Mbulon deri ne 106 m² per ore. Mund te kontrollohet edhe ne largesi me ane te aplikacionit Mi Home ne celularin tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Product model

AC-M14-SC

Net weight of product

Approx. 4.6 kg

Product dimensions

240 × 240 × 520 mm

Coverage efficiency

106m2/h

Noise

≤61dB(A)

Rated voltage

100-240V

Rated frequency

50/60Hz

Rated power

29W

PM CADR

320m3/h

Formaldehyde CADR

60m3/h

Informacion mbi Paketimin

Mi Air Purifier 3C × 1

High Efficiency Filter x 1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim