Xiaomi Mi Air Purifier Pro H Filter

IDE DHURATASH

9,990 L

Xiaomi Hepa Filter per pastrimin e ajrit, largon 99.97 % te grimcave te vogla deri ne 0.3 Micro. I pershtatshem me Mi Air Purifier 2H,3H,Pro dhe Grey. Mund te kontrollohet nga Mi Home app.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 14%
 
Kurse 5,000 L
31,990 L
Ofertë!
- 20%
 
Kurse 5,000 L
19,990 L
Blue
  • 360º deep cleaning with full effect
  • Removes up to 99.97% of particles
  • Dimension: 249 x 294 x 384mm
  • Weight: 1.88 Kg
  • Color: Blue
  • Materials: PET

Informacion mbi Paketimin

1 x Filter

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim