Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

32,990 L

Kurse 4,000 L

Filter HEPA me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. Mbulon deri ne 200 m² per ore. Mund te kontrollohet edhe ne largesi me ane te aplikacionit Mi Home ne celularin tuaj.

Ka stok

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi Purifier Pro H

1 x HEPA filter

1 x Power Cable

1 x Quick Use Guide

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim