Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

IDE DHURATASH

2,290 L

Boksi me i vogel me bluetooth nga Xiaomi. Ka fuqi 2w dhe nxjerr  ze shume te paster. Kohe perdorimi deri ne 6 ore pa nderprerje. Mund te perdoret edhe per te kryer telefonata pasi eshte i pajisur me mikrofon. 

Ka stok

Informacion mbi Paketimin

1 x Speaker

1 x User Guide

1 x Wrist Strap

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim