Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

47,990 L

Skuter elektrik nga Xiaomi me 3 nivele shpejtesie. Ka motorr me performance te larte dhe pershkon deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem. Eshte i pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Skuteri vjen me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. Eshte i lehte ne peshe, praktik  dhe ze shume pak vend. Gjithashtu eshte i pajisur edhe me drite LED per te par ne erresire.

Choose according to the configuration you want:
Color

White
Black
Dimensions

Basic Specs

Product model number

DDHBC05NEB

Max. speed

25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)

Range

30km

Weight

12.5kg

Gradeability

14%

Braking

E-ABS and disc brake

Rated power

250W

Max. power

500W

Tires

8.5″ front and rear
pneumatic tires

Controller undervoltage protection

29V±0.5V

Controller current limit

17A±0.5A

Motor type

Brushless DC motor

Max. load

100kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

Age 16-50

Working temperature

-10°C to 40°C

Storage temperature

-20°C to 45°C

IP-rating

IP54

Charging time

5.5 hours

Battery specs

Battery type

Lithium ion battery

Battery model

NE1003-H

Rated capacity

7650mAh/275Wh

Rated voltage

36VDC

Maximum charging voltage

42VDC

Charging temperature range

0°C~+40°C

Discharge temperature range

-20°C~+50°C

Battery weight

1.6kg

Cyclical lifetime

500 charging cycles with power
maintained above 70%

Adapter specs

Output power

71W

Input current

2A MAX

Output current

1.7A

Input voltage

100-240VAC 50/60Hz

Output voltage

42V

DC cable length

2m

DC cable port type

Custom Φ8.0*1.6mm

Package contents

Mi Electric Scooter 1S x1

Power adapter x1

Hexagon wrench x1

Extended nozzle adapterX1

Screws x5

Tire x 1

User manual

Important information

Specifications

Informacion mbi Paketimin

Mi Electric Scooter 1S x1

Power adapter x1

Hexagon wrench x1

Extended nozzle adapterX1

Screws x5

Tire x 1

User manual

Important information

Specifications

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim