Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

55,990 L

Kurse 24,000 L

Skuter elektrik nga Xiaomi. Ka motorr me performance te larte dhe pershkon deri ne 45 km distance me nje karikim te vetem. Eshte i pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Skuteri vjen me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. Eshte i lehte ne peshe, praktik  dhe ze shume pak vend. Gjithashtu eshte i pajisur edhe me drite LED per te par ne erresire.

Ka stok

Dimensions

Basic Specs

Product model number

DDHBC11NEB

Max. speed

25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)

Range

45km

Weight

14.2kg

Gradeability

20%

Braking

E-ABS and disc brake

Rated power

300W

Max. power

600W

Tires

8.5″ front and rear pneumatic tires

Controller undervoltage protection

29V±0.5V

Controller current limit

17A±0.5A

Motor type

Brushless DC motor

Max. load

100kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

Age 16-50

Working temperature

-10°C to 40°C

Storage temperature

-20°C to 45°C

IP-rating

IP54

Charging time

8-9 hours

Battery specs

Battery type

Lithium ion battery

Battery model

NED1004-K

Rated capacity

12400mAh/446Wh

Rated voltage

37 VDC

Maximum charging
voltage

42 VDC

Charging temperature
range

0°C~+40°C

Discharge temperature
range

-20°C~+50°C

Battery weight

3 kg

Cyclical lifetime

500 charging cycles with
power maintained above 70%

Adapter specs

Output power

71W

Input current

2A MAX

Output current

1.7A

Input voltage

100-240VAC 50/60Hz

Output voltage

42V

DC cable length

2m

DC cable port type

Custom Φ8.0*1.6mm

Package contents

Mi Electric Scooter Pro 2 x1

Power adapter x1

Hexagon wrench x1

Extended nozzle adapterX1

Screws x5

Tire x 1

User manual

Important information

Specifications

Informacion mbi Paketimin

  • Mi Electric Scooter Pro 2 x1
  • Power adapter x1
  • Hexagon wrench x1
  • Extended nozzle adapterX1
  • Screws x5
  • Tire x 1
  • User manual
  • Important information
  • Specifications

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim