Xiaomi Mi Electric Shaver S500 Replacement Head

Ofertë!
BLACK FRIDAY

990 L

Kurse 500 L

Koke zevendesuese per makine rroje. E cila rrotullohet 360 grade per tju pershtatur kontureve te fytyres dhe tehe me dy shtresa per performance sa me te mire. Kundra ujit.

Ka stok

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim