Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

5,990 L

Kurse 2,500 L

Llampa Xiaomi ka 4 modele te ndryshme ndricimi sipas nevojes: e fokusuar, per te lexuar, per kompjuter dhe per femije.  Temperaturen dhe ndricimin e llampes mund ta ndryshoni me ane te celsit fizik ne llampe gjithashtu edhe me ane te aplikacionit Mi Home.

Ka stok

Mi LED Desk Lamp 1S

Product specs

Model no:
MJTD01SYL

Color:
White

Brightness range
1%-100%

Color range
2600 K – 5000 K

Luminous flux
520 lm

Color rendering index
Ra 90

Lamp input
12 V 0.8 A

Rated input
220-240 V–50/60Hz 0.45 A

Rated input power:
9 W (Lamp + LED Driver)

Service life:

approx. 25,000 hours

Compatible with:
Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Wireless connectivity:
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Standards implemented
MJTD01SYL

Package contents

Mi LED Desk Lamp 1S x1
Adapter x1
Instruction manual x1

Informacion mbi Paketimin

Mi LED Desk Lamp 1S x1
Adapter x1
Instruction manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim