Xiaomi Mi Power Strip (3-outlet, 3 USB)

3,490 L

Prize zgjatuese me 3 porta USB dhe 3 priza te zakonshme. E lehte ne peshe dhe me permasa te vogla. Pajisur me karikim te shpejte 2.1A.

S’ka stok

SPECS

Standard: EU standard

Output voltage: 5V

Output current: 3.1A (combined); 2.1A (individual)

Cable length: 1.4m

Special function: power supply for more devices

Package weight: 0.544 kg

Product size (L x W x H): 26.50 x 4.50 x 4.00 cm / 10.43 x 1.77 x 1.57 inches

Package size (L x W x H): 38.00 x 8.00 x 5.00 cm / 14.96 x 3.15 x 1.97 inches

Informacion mbi Paketimin

1 x Power Strip

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim