Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

IDE DHURATASH

22,490 L

Pastruese Xiaomi. Pastron ne menyre automatike gjithe siperfaqen e parketit ose dyshemese ne te cilen vendoset. Me funksion larje dhe fshirje te siperfaqes ne te cilen vendoset. Mund te komandohet manualisht me ane aplikacionit Mi HOME ose te lihet ne proces automatik. Perdoret me karikim. Karikimi behet ne menyre automatike dhe rikthim ne vendin ku eshte nderprere pastrimi. Perdoret gjithashtu per te pastruar siperfaqe te ndryshme si mermeri, pllaka etj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Functions

Vacuum, Mop, Scrub

Suction power

2200 Pa

Solids tank capacity

0.42L

Liquid tank capacity

0.2L

Filter

Nylon + Sponge + HEPA – Triple Anti-dust, Anti-Mite System.

Collision Sensor

Yes

Control

Automatic mode and from App

App

Compatible with Android and iOs

Wifi

Yes

Battery

2500 mAh Li-ion

Working time

90 minutes

Informacion mbi Paketimin

  • 1 x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential
  • 1 x Charging base
  • 1 x EU Power Adapter
  • 1 x Filter
  • 1 x Mop

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim