Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

29,990 L

Pastruese Xiaomi. Pastron ne menyre automatike gjithe siperfaqen e parketit ose dyshemese ne te cilen vendoset. Me funksion larje dhe fshirje te siperfaqes ne te cilen vendoset. Mund te komandohet manualisht me ane aplikacionit Mi HOME ose te lihet ne proces automatik. Perdoret me karikim. Karikimi behet ne menyre automatike dhe rikthim ne vendin ku eshte nderprere pastrimi. Perdoret gjithashtu per te pastruar siperfaqe te ndryshme si mermeri, pllaka etj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
POWER

40W

FUNCTION

Suction, Sweep, Vacuum

DUST BOX CAPACITY

600ml

WATER TANK CAPACITY

200ml

REMOTE CONTROL

No

SUCTION

2500Pa

SPECIAL SUCTION NOZZLE

Efficient Brush

SIZE

35.30 x 35.00 x 8.15 cm

WEIGHT

3.6 kg

BATTERY

2400mAh

VOLTAGE

110-240V 50 / 60Hz

RUNNING TIME

80 – 90 minutes

CHARGING TIME

3-4 Hours

Informacion mbi Paketimin

1 x Sweeper

1 x Side Brush

1 x Mop

1 x Water Tank

1 x Power Cord

1 x Cleaning Gadget

1 x Charging Stand

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim