Xiaomi Mi Smart Humidifier

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

7,790 L

Kurse 1,000 L

Anti bakterial, pastrues dhe lagështues ajri për ambjente jo shumë të pastra dhe me mungesë oksigjeni. Kapacitet uji deri në 4.5 litër. Mund të kontrollohet edhe me aplikacionin Mi Home.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Type: Humidifier
Brand: Mi
Model: SKV4140GL
Material: Plastic
Weight: 1900 g
Power: 25 W
Working Area: 27 sq.meters
Water Tank Capacity: 4.5 L
Working Time: Up to 15 hours
Noise level: 38 dB
Size: 190×190×353 mm
Water consumption: 300 ml/h
Color: White

Informacion mbi Paketimin

  • 1 x Air Humidifier Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier
  • 1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim