Xiaomi Mi Smart Kettle

IDE DHURATASH

4,790 L

Ibrik nga Xiaomi me kapacitet 1.5 liter. Jo vetëm që mund ta ngrohni ujin deri në temperaturën e caktuar, por gjithashtu mund ta zieni ujin, pastaj ta mbani në temperaturën që keni vendosur per 12 ore. Ka avantazhet e rezistencës ndaj ndryshkut, anti-shkallëzimit, dhe pastrimit te lehte.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Appearance

Product Parameters

Product Name: Mi Smart Kettle

Rated Voltage: 220V~

Capacity: 1.5L

Rated Power: 1800w

CMIIT ID:2016DP2297

Product Weight: 1.24kg

Rated Frequency: 50Hz

Wireless Connection: Bluetooth 4.0 BLE

Standard compliance: GB4706.1 GB4706.19  Q/YM 008-2016

Informacion mbi Paketimin

1 x Electric Kettle
1 x Power Base
1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim