Xiaomi Mi Smart Power Plug

3,990 L

Xiaomi Mi Smart Power Plug ka dizajn te vogel dhe kompakt, eshte e thjeshte per tu mbajtur me vete dhe nuk ze shume hapsire duke mos penguar keshtu prizat e tjera. Ju mundeson te kontrolloni pajisjet tuaja me ane te komandave zanore, sepse eshte e pershtatshme me Google Home dhe Amazon Alexa.

S’ka stok

Connectivity

Connection to Xiaomi Smart Gateway required

Voltage

90 ~ 250V

Power

2300 W

Dimensions

57 x 40 x 31 mm

Weight

64 g

Material

Plastic

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim