Xiaomi Mi Type A to Type C Cable

Ofertë!
BLACK FRIDAY

490 L

Kurse 800 L

Kabllo Type-A në Type-C nga Xiaomi. Ka një gjatësi prej 100 centimetrash dhe ju ofron kalim të shpejtë dhe shumë të sigurt të të dhënave. Suporton karikim të shpejtë dhe është i përshtatshëm për një shumllojshmëri pajisjesh si laptop, table, celularë etj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
BLACK FRIDAY
Kurse 200 L
490 L
Ofertë!
- 42%
BLACK FRIDAY
Kurse 1,000 L
1,390 L
SPECS
Color
White
Input port
USB 2.0 (Type A)
Output Ports
USB Type C
Output
5V 3A
Cable Length
100cm
Product Materials
TPE
Weight
20gr

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Mi Type A to Type C Cable x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim