Xiaomi Mi Watch Lite

Nga 7,490 L

Modeli me i ri  Mi Watch Lite  vjen me ekran me te madh dhe plote ngjyra. Perfitoni ekran me shume dhe pamje shumengjyreshe ne kycin tuaj. Kundra ujit, eshte e pershtatshme per cdo aktivitet gjate dites tuaj. Jetegjatesi baterie deri ne 14 dite me nje karikim te vetem.

Choose according to the configuration you want:
Color

Blue
Ivory
Black
Display

1.4″ LCD display

Screen type

TFT

NTSC

60%(Typ),PPI 323

Battery

230 mAh

Supported exercises

Outdoor running, Treadmill,
Outdoor cycling, Indoor
cycling, Freestyle, Walking,
Trekking, Trail run, Pool
swimming, Open water
swimming, Cricket

Satellite Positioning

GPS / A-GPS / GLONASS

Resolution

320*320

Backlight

350Nits(Typ)

6-axis sensor

3-axis accelerometer and
3-axis gyroscope

Sports

11 sports modes

Health & Daily Life

Heart Rate Monitoring,
Sleep Monitoring,
Breathing, Notifications,
Weather, Clock, Alarm,
Flashlight, Music Control

Weight

35g (with strap) 21g (without strap)

Strap material

TPU

Dimensions

41mm * 35mm * 10.9 mm
(11.9mm at HRSensor)

Water Resistance

5 ATM

Informacion mbi Paketimin

Watch body ×1

Watch strap ×1

Dedicated charging dock ×1

User manual ×1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim