Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh

Ofertë!

5,990 L

Kurse 1,300 L

PowerBank 10.000mAh nga Xiaomi. Karikim me fishe dhe wireless per te gjithe pajisjet qe e mundesojne kete metode karikimi.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 19%
 
Kurse 3,000 L
12,990 L

Silver
Black

Basic Specs

Product model number

WPB15ZM

Input port

USB-C

Wired output

(USB-A) 5V 2.4A
9V 2A 12V 1.5A MAX

Battery type

Lithium-ion polymer battery

Output port

USB-A

Induction distance

≤5 mm

Battery power

37Wh 3.7V 10,000 mAh

Input parameters

5V 3A 9V 2A 12V 1.5A

Working Temperature

5℃–35℃

Rated capacity

5800 mAh (5V/2.4A)

Wireless output

10 W max

Product dimensions

147.9×70.6×16.6 mm

Pack includes

10000 mAh Mi Wireless
Power Bank Essential ×1

USB cable ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

1 x Power Bank

1 x Manual

1 x Cable

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim