Xiaomi Pad 5

OFERTË DITORE

49,990 L

Xiaomi Pad 5 është tableti që do të dashuroni. Vjen me ekran të gjerë 11 inç, dizajn modern dhe një shumëllojshmëri shërbimesh. Bateria prej 8720mAh do t’ju mundësoj ditë përdorimi me vetëm një karikim të vetëm. Ndërsa ekrani nga ana tjetër është i pajisur me teknologjinë e reduktimit të rrezeve të dëmshme për sytë dhe sensorin e matjes së dritës përreth, duke u përshtatur me çdo lloj ndriçimi.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Cosmic Gray
Pearl White
Dimensions

Height: 254.69mm

Width: 166.25mm

Thickness: 6.85mm

Weight: 511g

Display

Size: 11″ display
Resolution: 1600 x 2560 (WQHD+)
275 ppi
Refresh rate: 120Hz
Brightness : 500nits (typ)
Over 1 billion colours
Supports DCI-P3

Processor
Qualcomm® Snapdragon™ 860
Camera

Rear camera: 13MP
4k | 30fps
1080p | 30fps
720p | 30fps
Front camera: 8 MP
1080p | 30fps
720p | 30fps

Speaker

4 speakers
Dolby Atmos® supported

Storage & RAM

6GB+128GB, 6GB+256GB
LPDDR4X RAM + UFS 3.1 storage

*Available storage and RAM are less than the total memory due to storage of the operating system and software pre-installed on the device.

Battery

8720mAh (typ)

Connectivity

Bluetooth 5.0
Wi-Fi Protocol 802.11a/b/g/n/ac
USB-C

Operating System

MIUI for Pad

Package contents

Xiaomi Pad 5 / Adapter / USB Type-C Cable / Quick Start Guide / Warranty Card

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Pad 5

Adapter

USB Type-C Cable

Quick Start Guide

Warranty Card

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim