Xiaomi Redmi A1

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

8,990 L

Kurse 5,000 L

Redmi A1 kombinon ngjyrat klasike me dukjen dhe ndjesinë e butësisë në prekje. Me kapacitet baterie 5000 mAh. Ekran 6.52 inch me rezolucion 720 x 1600 pixels. Kamera kryesore 8MP. Bëjeni tuajën!

Choose according to the configuration you want:
Storage & RAM
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Light Green
Black
Display

6.52″ HD+ Scratch resistant display

1600 x 720

20:9 aspect ratio

Performance

MediaTek Helio A22

CPU: Quad-core CPU, up to 2.0GHz

GPU: PowerVR GE8320

Memory

RAM: 2GB LPDDR4X

Internal Memory: 32GB

2+1 Dedicated SIM card slots

(nano SIM + nano SIM + microSD up to 512GB)

Design

Dimension: 76.75 x 164.9 x 9.09mm

Weight: 192g

Black, Light Green

Rear camera

8MP main camera

f/2.0

0.8MP depth camera

Rear video recording

1080p | 1920×1080 at 30fps

Front camera

5MP

f/2.2

Front video recording

1080p | 1920×1080 at 30fps

Battery and charging
5000mAh (typ)
10W fast charging
10W in-box charger
Micro USB
Charging

10W fast charging

Micro USB

Connectivity

Dual SIM + microSD

2G: GSM: 850 900 1800 1900 MHz

3G: HSDPA 850 / 900 / 2100

4G: LTE FDD: B1/1/3/5/ 7/ 8/ 20/28/38/40/41

Wi-Fi Protocol: 802.11 a/b/g/n

Supports FM radio

Bluetooth 5.0

Navigation
GPS/ GLONASS/ GALILEO/ BDS
Audio
3.5mm headphone jack
Sensor
Accelerometer
UI and system
Android 12 (Go edition), MIUI 12
Included in the box

Redmi A1 | Adapter | USB Cable | SIM Eject Tool | Quick Start Guide | Warranty Card

 

Informacion mbi Paketimin

 

Redmi A1/ Adapter/ USB cable / SIM eject tool / Warranty card / User guide

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim