Xiaomi Router F490 4G LTE Mobile Wi-Fi

6,490 L

Router F490 4G LTE Mobile WiFi nga Xiaomi. 2.4GHz me shpejtësi deri në 150 Mbps e përshtatshme për përdorime të përditshme si navigim në internet, për të luajtur lojra online dhe për të parë video me rezolucion të lartë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 21%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,300 L
4,990 L
Ofertë!
- 24%
TRANSPORT FALAS
Kurse 600 L
1,890 L

Black

 

Specifications
Standards 
IEEE 802.11 B/G/N
WIFI Speeds
4G LTE, Wi-Fi IEEE 802.11 B/G/N
WLAN
2.4 GHz, IEEE 802.11 b/g/n
WI-FI Connection 
Up 10 devices at same time
Micro SD Slot 
1 pcs
Micro SIM Slot 
1 pcs
Battery 
2300 mAh
Weight 
110 g
Supported 3G WCDMA
WCDMA I: Yes
WCDMA II: Yes
WCDMA V: Yes
WCDMA VIII: Yes
E-UTRA FDD, TDD
4G LTE TDD: No
Supported 4G LTE FDD
LTE Band 1: Category 4
LTE Band 3: Category 4
LTE Band 7: Category 4
LTE Band 8: Category 4
LTE Band 20: Category 4
UICC/eUICC INFORMATION
Supports UICC: Yes
Supports Removable UICC: Yes
Operating Time 
Up to 9 am
Memory Card Compatibility 
MicroSD up to 32 GB
Download Speed 
Up to 150 Mb/s
Material
Plastic

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Router F490 4G LTE Mobile WiFi

1 x Micro USB cable

1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim