Xiaomi Soundbar 3.1 CH

BLACK FRIDAY

25,590 L

Xiaomi Soundbar 3.1ch i shtyn kufijtë e dizajnit akustik në një nivel tjetër. Tre altoparlantët me mbulim të gjerë dhe boksi i madh bëjnë që të keni zë të pastër e të ndjeshëm edhe ndaj ndryshimeve më delikate. Nëse jeni duke dëgjuar muzikë apo duke parë një film Xiaomi Soundbar 3.1ch do ju bëj të ndjeheni sikur jeni aty, protagonist të skenës. Përmban një shumëllojshmëri modalitetesh të audios, të cilat janë të dizajnuara në mënyrë profesionale për t’iu përshtatur nevojave tuaja të ndryshme. Gjeni modalitetin e audios që ju përshtatet, pavarësisht nëse jeni në kërkim të qartësisë së përmirësuar për transmetimet e lajmeve ose lokalizimit të përmirësuar të zërit për lojëra. Ka fuqi totale maksimale prej 430 W.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BLACK FRIDAY

Black

Key Specs

3.1ch Dolby Audio™/DTS® Virtual:X Sound
Wireless and immersive subwoofer experience
430W output power
One-tap to play audio with NFC

General
Channel: 3.1 ch
Total Power: 430W
Color: Black
Audio Formats
Dolby Audio™
DTS® Digital Surround
DTS® Virtual
X
Audio Feature
Sound Mode
1. Standard 2. Cinema 3. Music 4. Game 5. News
AI Sound
Night mode
Speakers
Speaker
Left
Right
Center
Subwoofer
Connectivity
Wireless Active Subwoofer
Bluetooth 5.0
HDMI Input
HDMI Output
Bluetooth
Optical Input
Coaxial Input
USB
Dimensions
Sound Bar (L x W x D)
86 x 11.5 x 6cm
Subwoofer (L x W x D)
21 x 29.7 x 37cm
Net Weight
7.85kg
In the box
HDMI cable
Remote Control
Wall Mount Bracket
Warranty Card
User manual x 1
Power Adapter x 1
Power Cable x 2

Informacion mbi Paketimin

HDMI cable
Remote Control
Wall Mount Bracket
Warranty Card
User manual x 1
Power Adapter x 1
Power Cable x 2

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim