Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Ofertë!

42,990 L

Kurse 5,000 L
Fshesa me korrent Xiaomi G11 është e pajisur me motorin më të ri pa furça DC me performancë të lartë, shpejtësi më të lartë dhe jetëgjatësi më të gjatë shërbimi. Mund të ofrojë thithje deri në 185 AW, që është 23% më e lartë se ajo që ofron gjenerata e mëparshme. Falë kokës së furçës së saj të sapo përmirësuar, kjo fshesë mund të pastrojë me efikasitet dhe lehtësisht dysheme të ndryshme në shtëpi, duke përfshirë ato prej druri dhe qilimat.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Specifications

Name
Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Model
MJWXCQ05XYHW

Vacuum Cleaner Dimensions
341.5 × 100 × 266.5 mm

Vacuum Cleaner Net Weight
Approx. 1.6 kg

Dust Compartment Capacity
Approx. 0.3 L Max.

Rated Voltage
22.2 V ⎓

Rated Power
500 W

Informacion mbi Paketimin

Vacuum Cleaner ×1
Battery Pack ×1
Power Adapter ×1
Electric Tangle-free Brush Head ×1
Electric Mite Brush ×1
Extension Rod ×1
Crevice Nozzle ×1
Brush Nozzle ×1
2-in-1 Charging & Storage Mount ×1 (including self-tapping screws ×2, wall plugs ×2)
User Manual ×1
Quick Start Guide ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim