Xiaomi Watch S1 Pro

TRANSPORT FALAS

29,990 L

Prezantimi i dizajnit klasik të orës së dorës me një pamje të sofistikuar dhe një ekran të madh me kornizë ultra të ngushtë, një rrip për çdo rast dhe përvojën e orës inteligjente të nivelit tjetër. Një ekran i madh AMOLED 1,47 inç, i ndërtuar me ekran të avancuar dhe teknologji të kursimit të energjisë, i veshur me kristal safiri, do t’ju japë një përvojë të mrekullueshme vizuale, duke e kthyer kalimin e ngadaltë të kohës në një art. Xhami safir është jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj konsumit, me rezistencë ndaj gërvishtjeve

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 35%
 
Kurse 3,500 L
6,490 L

Silver
Black

Colors
Black stainless steel case; black fluororubber strap
Silver stainless steel case; brown leather strap
Dimensions
46mm x 46mm x 11.28mm
*Height, width and thickness dimensions exclude the strap and protrusions
48.5g (only watch body)
Strap
TPU strap adjustable size: 140-210mm
Leather strap adjustable size: 135-205mm
Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor, atmospheric sensor, ambient light sensor, cap sensor, temperature sensor

Satellite positioning systems

Beidou/GPS/GLONASS/Galileo/QZSS

Material

Sapphire (cover glass + heart rate window), stainless steel frame body

Battery
Charging type: wireless charging
Charging time: ≤85 mins
Typical use time: 14 days
Capacity: 500mAh
Display
1.47 inch AMOLED Touch Display
Resolution: 480 x 480 pixel
Brightness: up to 600 nit, adjustable
Sapphire glass with anti-fingerprint coating
Specifications
Microphone
supported
Speaker
supported
5ATM water resistant
Bluetooth 5.2 + BLE
Operating system: Android 6.0 or higher, iOS 11 or higher

Informacion mbi Paketimin

Watch/Wireless Charging Dock (including charging cable)/User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim