Cante Xiaomi Business Backpack 2

2,990 L

Canta Xiaomi Business Backpack 2 ka një dizajn klasik i cili nuk del kurrë nga moda. Është e përsosur për udhëtime ditore apo dhe për përditshmërinë tuaj ku mund të fusni të gjitha sendet që ju nevojiten. Përbëhet nga material poliestre rezistent ndaj ujit.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Gray
Dimensions

280 x 150 x 430mm

Capacity

18 L

Weight

550 g

Material

Polyester

Informacion mbi Paketimin

1x Cante Xiaomi Business Backpack 2

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim