Xiaomi Curved Gaming Monitor 30″

29,990 L

Shijoni pamjen e plotë me monitorin ultra të gjerë nga Xiaomi 30”. Rezolucion i lartë,cilësi imazhi me detaje mahnitëse, gati për të kontrolluar të gjithë hapësirën e lojës, duke mos humbur asnjë lëvizje të armikut. Harkimi 1800R i monitorit ju vendos në qendër të aksionit, duke mundësuar një impakt vizual më të fuqishëm dhe eksperiencë të mrekullueshme. Shijoni pamjen panoramike dhe ndjeni adrenalinën teksa rritet gjatë betejave tuaja me këtë monitor.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Product specifications
Product model no.
RMMNT30HFCW
Power input
12V⎓4.0A
Rated power
48W Max.
Screen size
30″
Visible area size (diagonal)
749.3mm
Dot pitch
0.2697 × 0.2697mm
Brightness
300cd/m² (TYP)
Contrast
3000:1 (TYP)
Dynamic contrast
1000000:1
Colour
16.7 Million
Aspect ratio
21:09
Response time
4ms (GTG)
Maximum resolution
2560 × 1080
Recommended resolution
2560 × 1080
Maximum refresh rate
200Hz
Product dimensions (including frame)
706.7(L) × 201.9(W) × 438.5(H)mm
Product net weight
4.88kg
Operating temperature
0℃–40℃
Operating humidity
20%–80%RH
Atmospheric Pressure
86–106kPa
Number and type of ports
DC IN port × 1
HDMI1.4* port × 1
HDMI2.1* port × 1
DP1.2* port × 1
Audio port × 1

Informacion mbi Paketimin

Monitor × 1

Base × 1 Stand × 1

DisplayPort(DP)

cable × 1

Power Adapter × 1

Studs× 4

User Manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim