Xiaomi Router AX3000T

5,990 L

Xiaomi AX3000T është një ruter Wi-Fi 6 me performancë të lartë që ofron shpejtësi të larta, ideal për transmetim 4K dhe lojëra në internet. Ai përmban transmetim të njëkohshëm me bandë të dyfishtë, konfigurim të avancuar të antenës ‘2+1’ për fuqi të përmirësuar të sinjalit dhe protokollin MESH të vetë-zhvilluar të Xiaomi për mbulim pa probleme në të gjithë shtëpinë. Mundësuar nga një procesor me dy bërthama 1,3 GHz dhe memorie 256 MB, ai mbështet deri në 128 pajisje, duke siguruar lidhje të qëndrueshme dhe me shpejtësi të lartë. Me teknologjinë OFDMA, lidhjen me një prekje NFC, mbështetjen IPTV dhe përshpejtimin ekskluziv për telefonat inteligjentë Xiaomi, ai ofron një përvojë interneti të shpejtë, të sigurt dhe miqësore për përdoruesit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Product Specifications

Dimensions
225mm × 172mm × 208.8mm

Colors
White

Hardware Configuration

2.4G Wi-Fi
2×2 (supports up to IEEE 802.11ax protocol, the theoretical maximum rate is 574Mbps)

5GHz Wi-Fi
2×2 (supports up to IEEE 802.11ax protocol, the theoretical maximum rate is 2402Mbps)

Antennas
4 × High gain antennas

Heat Dissipation
Natural heat dissipation

Total Ports
4 × 10/100/1000Mbps self-adaptive WAN/LAN port (Auto MDI/MDIX)

LED Indicator Light
Single light

System Reset Button
x1

Mesh Networking Button
x1

Power Input Port
x1

Protocol Standards
IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.3/3u/3ab

Wireless Specifications

Dual-band
2.4GHz, 5GHz

Modulation
11b: DSSS: DBPSK (1Mbps), DQPSK (2Mbps), CCK (5.5/11Mbps)
11a/g: OFDM: BPSK (6/9Mbps), QPSK (12/18Mbps), 16QAM (24/36Mbps), 64QAM (48/54Mbps)
11n: MIMO-OFDM: BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM. Data rate: MCS0-MCS15
11ac: MIMO-OFDM: BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM
11ax: MIMO-OFDM: BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM, 1024QAM
Data rates: MCS0-MCS11 (supports 2 streams)

Software Specifications

Operating System
MiWiFi ROM

Wi-Fi Encryption
WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE encryption, Wireless access control (black and white list), SSID hidden

Management Applications
Supports Web, Mi Home/Xiaomi Home App (Android, iOS)

Working Environment

Working Environment Temperature
0 ~ 40°C

Operating Humidity
10% ~ 90% RH (non-condensing)

Storage Temperature
-40 ~ 70℃

Storage Humidity
5% ~ 90% RH (non-condensing)

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Router AX3000T × 1
Network Cable × 1
Power Adapter × 1
Warranty Card ×1
User Manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim