Xiaomi WiFi Range Extender N300

1,990 L

Xiaomi Wi-Fi Range Extender zgjeron sinjalin në çdo cep të shtëpisë, edhe në pikat më të vështira si tualeti apo ballkonet. N300 siguron një mbulim të madh të internetit të besueshëm dhe me shpejtësi të lartë për çfarëdo lloj pajisje si tablet, smartphone, konsola apo televizorë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specifications

Dimensions
80x54x70mm

Antenna Type
2 external antennas

Wireless Standards
IEEE 802.11b/g/n

Signal Rate
2.4GHz, up to 300Mbps

Wireless Security
WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption

Power Supply
100-240V/0.35A

Operating environment

Operating temperature
0-40°C

Operating humidity
10%-90%RH (non-condensing)

Storage temperature
-40-70°C

Storage humidity
5%-90%RH (non-condensing)

Power consumption
3.57W

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi WiFi Range Extender N300 1x
User manual 1x

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim