Mi Neckband Bluetooth Earphones

4,990 L

Kufje me blututh 5.0 me dizajn modern dhe efikasitet të lartë. Tani mund ta merrni muzikën tuaj kudo pasi me vetëm një karikim, këto kufje ju sigurojnë 8 orë dëgjimi. Mund t’i kontrolloni me anë të zërit për të hapur telefonatat, ndërruar muzikën ose naviguar ndërkohë që jeni duke ngarë makinën ose jeni duke u ushtruar fizikisht.

Ka stok

Informacion mbi Paketimin

1 x Earphones

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim