Mi Portable Bluetooth Speaker Mini

3,490 L

Boks me bluetooth me përmasa shumë të vogla të cilin mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni. Mjaftojnë vetëm dy orë karikimi për deri në dhjetë orë muzikë. Pavarësisht përmasave të vogla ky boks ka zë të fuqishëm dhe shumë të pastër. Gjithahtu është vlerësuar në nivelin 5 për rezistencë ndaj pluhurit dhe ujit, që do të thotë se pjesa e brendshme e boksit mbrohen nga djersa, shiu dhe pluhuri, kështu që mund ta merrni kudo pa u shqetësuar për faktorët rrethues.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Mi Portable Bluetooth Speaker Mini

Specifications

Product model no.
XMYX04WM

Product dimensions
86 × 86 × 45 mm

Bluetooth profiles
HFP/A2DP/AVRCP

Battery capacity
2000 mAh

Dust and water resistance
IP55

Input parameters
5V 1A

Other features
Dual audio connection

Product net weight
185 g

Bluetooth version
Bluetooth 5.0

Communication range
10 m (open space free of obstacles)

Continuous playback time
10 hours (60% volume)

Charging port
USB-C

Standards implemented
Q/WMSX 010-2018

Mi Portable Bluetooth Speaker
  • Mi Portable Bluetooth Speaker ×1

 

  • USB-C charging cable ×1

 

  • User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

  • Mi Portable Bluetooth Speaker ×1

 

  • USB-C charging cable ×1

 

  • User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim