Mi Smart Standing Fan 2 Lite

8,390 L

Zhurmë minimale. Dizajn i veçantë minimalist. Helikë me 7 tehe me të cilën krijon rrymë ajri të fuqishme. Mund të kontrollohet me anë të aplikacionit Mi Home për ndezje, fikje dhe vendosjen e nivelit të shpejtësisë sipas dëshirës.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 13%

White

MOUNTING TYPE
Free Standing

INDOOR/OUTDOOR USE
Indoor

STYLE
Modern

CONTROLLER TYPE
Voice Control

NUMBER OF SPEEDS
3

NUMBER OF BLADES
7

FEATURES
– 3 Speeds of air flow at 27 cubic meters of air
– 2 Operating modes: sleep, standard
– Its can be used with the Mi Home application (Android and IOS)
– Compatible with Amazon Alexa and Google Assistant
– Customizable size

APP
Mi Home app control

AC INPUT FREQUENCY
50

AC INPUT VOLTAGE
220

AUTO OSCILLATING
Y

CORD LENGTH
1.6

DEPTH
330

NOISE LEVEL
26.6

POWER CONSUMPTION (TYPICAL)
45

POWER SOURCE TYPE
AC

SIZE
34.3 x 33 x 100 centimetres

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite

1 x Power Cable

1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim