Xiaomi Bluetooth Karaoke Headset (Wired)

5,490 L

Kufjet Xiaomi janë të pajisura me mikrofon të jashtëm me funksion karaoke. Me këto kufje mund të këndoni dhe dëgjoni veten tuaj njësoj si në karaoke. Janë të pajisura me 3 nivele të ndryshme audio: pëshperitje, mesatar dhe të lartë. Gjithashtu kan edhe 6 tipe të ndryshme zëri të cilat mund të ndryshohen duke u përshtatur si fëmije, zë roboti etj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Speaker impedance

32 ohms

Connection length

1.2m

Input parameters

5V 1A

Charging port

Micro USB

Charging time

2 hours

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim