Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

990 L

Çeles nga Xiaomi i cili perdoret duke u lidhur me Mi Smart Home Hub, pajisje inteligjente e kontrollit të shtëpisë që mund të lidhet me pajisjet inteligjente Wi-Fi, Zigbee dhe Bluetooth. Çelesi mund te perdoret per qellime te ndryshme si: kontrolli i Pastrueses Xiaomi, Pastrueseve te ajrit ose mund te perdoret edhe si zile dere. Eshte me permasa te vogla dhe mund te vendoset kudo neper shtepi. Mund ta lidhni me WiFi me njesine qendrore.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 25%
 
Kurse 500 L
1,490 L

White
General Specs

Manufacturer  Xiaomi
Model  Mi Wireless Switch
Dimensions  3.60 x 3.60 x 1.15 cm
Weight  200 g
Material  Flame Resistant Plastic
Powered by  1 x 3V CR1632 button battery
Operating temperature  0 C — 40 C
Color  White

Package Contents

1 x Wireless Switch
1 x Manual and warranty card

Informacion mbi Paketimin

  • 1 x Xiaomi Mijia Zigbee3.0 Smart Home Light Sensor
    1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim