Xiaomi Outdoor Camera CW300

PRODUKT I RI

5,990 L

Kamer sigurie CW300 nga Xiaomi, vjen me imazh ultra të qartë dhe ofrojn mbikëqyrje 24 orë dhe regjistrim me rezolucion të lartë të lëvizjeve të zbuluara. E pajisur me 2 drita të bardha me fuqi të lartë dhe 2 drita infra të kuqe. Kamera mund të regjistrojë imazhe me ngjyra të plota edhe natën. Dritat e bardha ndizen automatikisht kur zbulohen lëvizje për regjistrim imazhi. Aktivizoni zonën e fokusit nga aplikacioni Xiaomi Home dhe merrni njoftime alarmi kur zbulohen lëvizje të dyshimta brenda zonës së  fokusit. Gjithashtu kamera mundëson komunikim zanor me cilësi të lartë me altoparlantin e integruar dhe mikrofonin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L
Ofertë!
- 14%
White

Specifications

Rated Input
12V⎓1A

Product Dimensions
168 x 100 x 123mm

Resolution
2560 x 1440

Video Encoding
H.265

Night Vision Light
850nm infrared lights x2 White lights x2

Operating Temperature
-30°C to 60°C

Wireless Connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Compatible with
Android 8.0 or iOS 12.0 or later

Storage
MicroSD card (min. 8G, max. 256G)/Cloud storage

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Outdoor Camera CW300 x1
Adapter x1
Mounting bracket x1
Ethernet port waterproof kit x1
Mounting template sticker x1
Waterproof tape x1
Mounting screw bag x1
User manual x1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim