Xiaomi Outdoor Camera CW400

PRODUKT I RI

7,490 L

Kamer sigurie CW400 nga Xiaomi, vjen me imazh ultra të qartë 4MP dhe lente optike të shkallës së lartë të cilat ofrojnë mbikëqyrje 24 orë dhe regjistrim me rezolucion të lartë të lëvizjeve të zbuluara, falë teknologjisë WDR që mund të trajtojë mjedise komplekse të jashtme. E pajisur me 2 drita të bardha me fuqi të lartë dhe 2 drita infra të kuqe. Kamera mund të regjistrojë imazhe me ngjyra të plota edhe natën. Dritat e bardha ndizen automatikisht kur zbulohen lëvizje për regjistrim imazhi. Aktivizoni zonën e fokusit nga aplikacioni Xiaomi Home dhe merrni njoftime alarmi kur zbulohen lëvizje të dyshimta brenda zonës së  fokusit. Gjithashtu kamera mundëson komunikim zanor me cilësi të lartë me altoparlantin e integruar dhe mikrofonin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 14%
Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L

White
Specifications

Product Model
MJSXJ04HL

Resolution
2560 x 1440

Aperture
F1.6

Lens Angle
113°

Video Encoding
H.265

Wireless Connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Storage Mode
MicroSD card (up to 256GB supported)

Compatible with
Android 8.0 or iOS 12.0 and above

Rated Input
12V/1A

Water Resistance Rating
IP66

Product Working Temperature
-30°C–60°C

Adapter Working Temperature
-30°C–45°C

Informacion mbi Paketimin

Camera x1
Power adapter x1
Wall mounting bracket x1
Waterproof rubber strip for power cable x1
Wall-mounting/ceiling-mounting template sticker x1
Screw accessories package x1
User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim