Xiaomi Smart Air Purifier Elite

PRODUKT I RI

34,990 L

Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier Elite nga Xiaomi. Përdor sensorë me lazer për diktimin edhe të papastertisë më të vogël. Mbulon siperfaqe deri në 125 metër katror dhe mund të kontrollohet në distancë me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj.

Ka stok

White
Specifications

Model
Y-600

Net Weight
Approx. 6.5 kg

Item Dimensions
310 x 730 mm

Particle CADR
600m³/h

Effective coverage area
Up to 125㎡

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Air Purifier Elite x 1
Filter x 1
User manual x 1
Power cable x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim