Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge

1,790 L

Materiale të sigurta dhe miqësore me mjedisin për përthithjen e lagështirës, sigurojnë në mënyrë efektive cilësinë dhe freskinë e ushqimit për kafshët shtëpiake, duke ngadalësuar oksidimin dhe duke mbajtur ushqimin e freskët.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
TRANSPORT FALAS
Kurse 16,000 L
25,990 L

White

Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge

Specifications

Product name
Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge

Product model no.
XWDB01MG-GL

Manufacturing address
Guangdong, China

Informacion mbi Paketimin

Cartridges x 3

Manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim