Xiaomi Smart Pet Fountain Filter

1,490 L

Filtrim i thellë i ujit në 4 faza. Uji që kafshët shtëpiake duan të pinë. Me filtrimin e thellë efiçent me katër faza, grimcat e imëta, qimet dhe klori i mbetur, përfshirë jonet Ca dhe Mg, kapen dhe filtrohen në mënyrë efektive, duke përmirësuar shijen e ujit, duke e zbutur dhe pastruar atë për të siguruar shëndetin e sistemit urinar të kafshës shtëpiake.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
TRANSPORT FALAS
Kurse 16,000 L
25,990 L

White

Xiaomi Smart Pet Fountain Filter

Specifications

Product name
Mi Smart Pet Fountain Filter Set

Product model no.
XWFE01MG-GL

Manufacturing address
Guangdong, China

Net weight
18.5 g±2 g (single filter);

5.0 g±1.5 g (single water pump filter assembly);

5.0g+1.5 g (water pipe)

Informacion mbi Paketimin

1 x Mi Smart Pet Fountain Filter Set
1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim