Xiaomi Watch S1 Active

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

15,990 L

Kurse 7,000 L

Pamje më e gjerë, detaje më të qarta.

Ekrani AMOLED më i madh, më i qartë, 1,43″ ofron një eksperiencë shikimi më të gjallë dhe më të ndriçuar.  Njoftimet e rëndësishme si telefonatat, alarmet dhe njoftimet sportive mund të shihen me qartësi , edhe kur jeni jashtë nën dritë e fortë të diellit. Ora peshon vetë, 36.3 gram dhe do jetë aty me ju gjatë çdo ushtrimi, fal baterisë që zgjat për ditë të tëra.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 35%
 
Kurse 3,500 L
6,490 L

Blue
White
Black

Specifications

Colours:
Moon White /Ocean Blue /Space Black

Sensors:
Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor, atmospheric sensor, ambient light sensor

Dimensions:
46.5×47.3x11mm (not including the strap and local protrusions)

Satellite positioning systems:
GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

Frame:
Glass fibre-reinforced polyamide

Battery capacity
470mAh

Display:
1.43″ AMOLED display

Water resistance rating:
5 ATM

Resolution:
466×466

Operating temperature:
-10℃-45℃

Strap:
White silicone, black and blue TPU

System language:
English, German, Italian, French, Spanish, Japanese, Korean, Dutch, Portuguese, Turkish, Polish, Ukrainian, Romanian, Czech, Greek, Russian, Thai, Vietnamese, Brazilian Portuguese, Indonesian, Traditional Chinese, Swedish, Finnish, Norwegian, Danish

Adjustable length:
160-220mm

Compatible with:
Android 6.0 or iOS 10.0 and above

Wireless connection:
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 5.2

Standards implemented:
GB/T 30106-2013

Package contents

Watch x 1

Magnetic charging cable x 1

User manual x 1

Warranty Notice x 1

Informacion mbi Paketimin

Watch x 1

Magnetic charging cable x 1

User manual x 1

Warranty Notice x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim